3 szanse! 3 losowania! 3 nagrody!

W wyniku kolejnego losowania w akcji 3x3x3 wśród klientów ubezpieczających swoją nieruchomość za kwotę min. 250 zł rocznie wylosowaliśmy BON, który będzie mógł odebrać posiadacz/posiadaczka polisy o numerze 646D305307. Bon będzie do zrealizowania przy odnowieniu polisy na kolejny rok.

HDI Asekuracja i Warta

28 grudnia 2012 r. HDI Asekuracja TU S.A. oraz TUiR „WARTA” S.A. połączyły się. Wszystkie posiadane przez klientów HDI umowy ubezpieczenia  zachowują ważność i gwarantują dalszą ochronę ubezpieczeniową. Nowa Spółka będzie działać zarówno pod znakiem towarowym HDI Asekuracja, jak i marką Warta.

3 szanse! 3 losowania! 3 nagrody!

Mamy za sobą kolejne – już drugie losowanie w akcji 3x3x3 dla naszych klientów, którzy skorzystali z oferty ubezpieczeniowej. Tym razem nagrodą jest sprzęt RTV – DVD, który będzie mógł odebrać posiadacz/posiadaczka polisy o numerze DI-D/P077010. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy. Przypominamy że w styczniu będzie kolejne losowanie. Zapraszamy !!!

Promocja w OC !!!

Jeżeli masz tylko 3-letni przebieg ubezpieczenia w OC i w ciągu tych 3 lat swojego przebiegu ubezpieczenia nie miałeś żadnej szkody to teraz możesz otrzymać aż 60% za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia 🙂 A jeżeli masz dłuższy staż ubezpieczeniowy i miałeś wcześniej jakieś szkody ale ostatnie 3 lata były bezszkodowe to też możesz otrzymać 60% zniżki … [Read more…]

PTU

Z dniem 01-10-2012 Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń SA (PTU) zmieniło swoją nazwę i logo na Gothaer TU S.A. Gothaer jest to niemiecka grupa ubezpieczeniowa.

PZM – Interrisk

W dniu 31-07-2012 została sfinalizowana fuzja dwóch towarzystw ubezpieczeniowych tj. InterRisku i Polskiego Związku Motorowego (PZM). Od dzisiaj będą one działać pod wspólną marką InterRisk.